Zondag vond in het kerkje van West-Graftdijk een kerkenveiling plaats, om geld te verzamelen voor het opknappen van het sanitair en de voorruimte van deze multifunctionele kerk. De door inwoners aangeleverde spullen werden verkocht door veilingmeester Jan Prins, in het dagelijks leven dorpsomroeper. De opbrengst was bijna € 10.000.

Voorafgaand had de Protestantse Gemeente een oproep gedaan om kavels aan te bieden. Dat kon van alles zijn: meer traditionele artikelen als kunst, antiek, cadeauartikelen of speelgoed. Maar ook andere zaken waren meer dan welkom, zoals een uitje, fiets, levensmiddelen, tegoedbonnen of diensten zoals helpen met klussen. Zaterdagmiddag konden gegadigden alvast met een catalogus in de hand komen snuffelen.

Op de veilingmiddag werden een hapje en drankje verzorgd, ook hiervoor was de hulp van dorpsgenoten ingeroepen. Karin van Velthuijsen was aanwezig om de veiling op de gevoelige plaat te vereeuwigen.

Pin It