Dinsdag 12 december opent wethouder Jan Nagengast de Buurderij Alkmaar, door als eerste buur zijn boodschappen af te halen. No Impact Group Alkmaar presenteert de avond bij Restaurant Vers en laat zichzelf zien. Er is ook een proeverij met allerlei producten van boeren en ambachtelijke producenten uit de regio.
Bij de Buurderij vind je de heerlijkste producten uit de regio, zoals roente & fruit, zuivel, brood, vlees en dranken. Sommige producten zijn in Alkmaar exclusief bij Vers te krijgen. Bestellingen kunnen gedaan worden via boerenenburen.nl, om vervolgens op dinsdag van 17:30 tot 20:00 uur op te halen. Daar ontmoet je ook de boeren, producenten en andere buren.
Het assortiment wisselt regelmatig en is afhankelijk van het seizoen en het aanbod. En omdat zij niet meer produceren dan wordt besteld, is er geen verspilling.
De feestelijke opening van de Buurderij vindt plaats van 17:30 tot 20:00 uur. Het adres van Vers Eten & Drinken is Stationsweg 41, Alkmaar. Meer uitleg over de Buurderij vind je op boerenenburen.nl of facebook.com/buurderijalkmaar.
Wil je niets missen uit jouw Streekstad?
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@streekstadcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Twitter, Instagram of TikTok. Reageer, discussieer en deel jouw nieuws.
- Volg de laatste berichtgeving altijd via streekstadcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal